ul. I Pułku Szwoleżerów 15a, 22-100 Chełm
Telefon/Fax: (082) 563 18 65 kom. 0 512 267 767
e-mail: ozpn_chelm@poczta.fm
www.chozpn.pl

Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

Skład Zarządu ChOZPN kadencja 2021-2025

Zarząd ChOZPN na lata 2021-2025
  Nazwisko i imię
Funkcja
1 OBUCH Anatol
Prezes Zarządu 
2 SZOKALUK Robert
Wiceprezes Zarządu 
3 NILIPIUK  Ryszard
Wiceprezes Zarządu
4 KUŹMICKI Sławomir
  Sekretarz Zarządu
5 MARCINIAK Jerzy     Przewodniczący Kolegium Sędziów                   
6 PIEŃKOWSKI Andrzej     Przewodniczący Rady Trenerów
7 TYMOCHOWICZ Bogdan
Członek 
8 OSTROWSKI Jan
Członek
9 STĘPIEŃ Piotr
Członek
   
 

 

Komisja Rewizyjna
1 SIKORSKI Marian
Przewodniczący
2 PATRA Łukasz
Wiceprzewodniczący
3 OLESZKIEWICZ Janusz
Członek

 

Sąd Koleżeński
1 KOPRUCHA Andrzej
Przewodniczący 
2 CZERNIAKIEWICZ Krzysztof
Członek
3 WÓJCIK  Robert
Członek
4 KOSIKOWSKI Sławomir
Członek
5 SKUBISZ Karol
Członek

ChOZPN kontakt

 

Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

ul. I Pułku Szwoleżerów 15a, 22-100 Chełm

Telefon/Fax: (82) 563 18 65 kom.  512 267 767

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 563-109-60-58

Bank Spółdzielczy w Chełmie 86 8187 0004 2001 0006 5458 0001

 

Pracownicy biura:


KUŹMICKI Sławomir - Przewodniczacy Komisji Gier

Godziny pracy Biura

Godziny pracy Biura ChOZPN od września 2012 roku

 

 

W okresie przerwy rozgrywkowej (listopad- marzec), biuro ChOZPN pracuje w godzinach 8:00 - 16:00 (poniedziałki od godz. 9:00)

Uwaga! Wydziały w w/w okresie nie mają posiedzeń popołudniowych!

Informacja

Informujemy, iż w dniu 31.12.2012 r. (poniedziałek) biuro Zwiazku jest nieczynne.

Czasopismo "TRENER" - informacja

Polski Zwiazek Piłki Nożnej informuje, że wydawane przez ten ta organizacje czasopisma: "Polska Piłka", "Trener" oraz "Sędzia", od 1 stycznia br. nie będa przygotowywane w formie drukowanej. PZPN postanowił wydawać je w formie elektronicznej. Będa dostępne do bezpłatnego pobrania w formacie PDF na oficjalnej stronie internetowej Zwiazku - www.pzpn.pl.

Rejestracja zawodników w systemie Extranet

Przypomina się klubom, iż decyzja Zarzadu PZPN, zakończona została produkcja elektronicznych kart identyfikacyjnych dla zawodników. W zwiazku z powyższym zwracamy się do klubów i zawodników z prośba o nie wpłacanie na konto PZPN opłaty za wydanie karty. W dalszym ciagu obowiazuja pozostałe zasady dot. rejestracji zawodników poprzez formularz rejestracyjny w systemie Extranet PZPN.

 

 

Lubelski ZPN informuje..

            Szkoleniowcy, którzy złożyli w Lubelskim ZPN właściwe wnioski z załącznikami o wydanie /przedłużenie licencji proszeni są do odbioru licencji szkoleniowych w sekretariacie Związku w godz. 8:00 -16:00 (w celu sprawdzenia czy licencja jest gotowa do odebrania prosimy o kontakt tel. 81-525 99 03, 528 05 68).

Od 13 października 2012 r. do protokołu meczowego należy wpisać pełny numer licencji oraz przedłożyć na czas zawodów sędziemu zawodów mistrzowskich ważną licencję pozwalającą prowadzić drużynę w określonej lidze/klasie rozgrywkowej. Licencja wykonana jest w formie legitymacji ze zdjęciem, - dla posiadaczy uprawnień trenerskich - licencja oznaczona literą A oraz właściwa numeracja, dla posiadaczy uprawnień instruktorskich(tylko instruktor dyscypliny sportu piłka nożna z adnotacją/wydaną przez MSiT)- licencja oznaczona literą B oraz właściwa numeracja. Licencja wydawana jest na określony termin/okres ważności. Przy przedłużeniu licencji wymagane jest od szkoleniowca zaświadczenie/certyfikat ze szkolenia lub doszkalania - np. Wojewódzka Konferencja Szkoleniowa danego Związku Piłki Nożnej, inne organizowane na terenie rożnych ZPN lub centralnie przez PZPN dla potrzeb szkoleniowców piłki nożnej. UWAGA: licencję szkoleniowiec powinien odebrać od sędziego po zawodach. Trener/instruktor nie może w tym samym czasie sprawować opieki szkoleniowej nad dwoma innymi drużynami tego samego klubu lub drużynami rożnych klubów uczestniczącymi w zawodach mistrzowskich.

 W licu br. jest czas na przedłużenie-uaktualnienie lub uzyskanie licencji. Druki dokumentów  do pobrania na stronie Związku. Szkoleniowiec bez licencji nie może prowadzić drużyny klubowej. W meczu mistrzowskim należy do protokołu sędziowskiego wpisać nr licencji oraz okazać/pozostawić na czas zawodów sędziemu. Sędzia ma prawo sprawdzić tożsamość szkoleniowca. Drużyna w meczu mistrzowskim musi być prowadzona przez szkoleniowca z odpowiednią dla ligi/klasy rozgrywek licencją nadaną przez macierzysty Wojewódzki Związek Piłki Nożnej lub PZPN.

Wykaz szkoleniowców z terenu działania ChOZPN, którzy posiadają  licencję jest zamieszczony na stronie Związku. Liczba wydanych  licencji ogółem przez LZPN wg stanu na 30.06.2013 r. – 494.

Inne informacje o licencjach (w tym załączniki - druki) znajdują się na stronie Związku oraz na stronie LZPN (www.lzpn.pl)            Jednocześnie przypominamy o zapisie w § 12 Uchwały nr 23 z dn. 09.07.2011 r. Zarządu LZPN w sprawie przyjęcia zasad prowadzenia rozgrywek mistrzowskich seniorów IV ligi i niższych klas rozgrywkowych na terenie województwa lubelskiego, który stanowi:

§ 12

1. Każda drużyna uczestnicząca w rozgrywkach musi być prowadzona przez trenera bądź instruktora posiadającego ważną dla danej klasy rozgrywkowej licencję.

2. Zasady przyznawania, odmowy przyznania, przedłużenia, zawieszenia lub pozbawienia licencji uprawniających do prowadzenia zawodów IV ligi oraz niższych klas rozgrywkowych piłki nożnej męskiej, kobiecej, młodzieżowej i dziecięcej określa Uchwała Nr VII/190 z dnia 6 maja 2009 r. Zarządu PZPN.

3. W przypadku prowadzenia zespołu przez trenera lub instruktora nieposiadającego ważnej licencji będą stosowane przez właściwy Wydział Dyscypliny kary dyscyplinarne:

w przypadku klubu IV ligi

a) pierwszy mecz

- kara pieniężna 500,- zł;

b) drugi mecz

- kara pieniężna 1 000,- zł;

c) trzeci i kolejne mecze

- weryfikacja zawodów jako walkower /0:3/ na niekorzyść tej drużyny,

w przypadku klubu klasy Okręgowej

a) pierwszy mecz

- kara pieniężna 300,- zł;

b) drugi mecz

- kara pieniężna 600,- zł;

c) trzeci i kolejne mecze

- weryfikacja zawodów jako walkower /0:3/ na niekorzyść tej drużyny.

w przypadku klubu klasy A

a) pierwszy mecz

- kara pieniężna 200,- zł;

b) drugi mecz

- kara pieniężna 400,- zł;

c) trzeci i kolejne mecze

- weryfikacja zawodów jako walkower /0:3/ na niekorzyść tej drużyny.

w przypadku klubów niższych klas rozgrywkowych

a) pierwszy mecz

- kara pieniężna 50,- zł;

b) drugi mecz

- kara pieniężna 100,- zł;

c) trzeci i kolejne mecze

 

- weryfikacja zawodów jako walkower /0:3/ na niekorzyść tej drużyny

BAZA ADRESOWA KLUBÓW

BAZA ADRESOWA KLUBÓW
UWAGA! PROSIMY O WYPEŁNIENIE I PRZESŁANIE DO ZWIĄZKU! PILNE!

Lubelski Związek Piłki Nożnej informuje iż trwają prace nad bazą adresową klubów z terenu Województwa. Podstawowe dane adresowe klubu oraz wg zgody zainteresowanych osób także inne dane dostępne będą na nowej stronie internetowej Związku (www.lzpn.pl ). Informacje te pozwolą na lepszy i szybszy kontakt pomiędzy klubami oraz z biurem LZPN/ChOZPN. Planuje się od sezonu 2013/2014 rozpoczęcie elektronicznej korespondencji z klubami (terminarze, komunikaty, informacje).

 Prosimy działaczy klubowych o skorzystanie z możliwości komputerowego wypełnienia druku (dostępny poniżej) zamieszczonego na stronie internetowej, podpisanie i dostarczenie-przesłanie do sekretariatu ChOZPN w terminie przed rozpoczęciem rozgrywek rundy jesiennej 2013 r.

Biuro ChOZPN informuje..

Biuro ChOZPN uprzejmie informuje, iż w okresie od 1 LIPCA do dnia 19 SIERPNIA 2013 r. pracować będzie w zmienionym wymiarze czasowym:

PONIEDZIAŁEK PIĄTEK        9:00 – 15:00

 

Za ewentualne utrudnienia – przepraszamy.

V Memoriał Piłkarski im. Piotra Czerneckiego 01.12.2013 r.

W najbliższą niedzielę (1.12.2013 r.) w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Granicznej 2a w Chełmie rozegrany zostanie V Memoriał Piłkarski im. Piotra Czerneckiego – tragicznie zmarłego w maju 2009 r. Wiceprezesa ChOZPN, wieloletniego członka organizacji sędziowskiej OKS ChOZPN, pracownika biura Związku, animatora i organizatora wielu turniejów piłkarskich w Chełmie.

Tegoroczny Memoriał rozgrywany będzie w kategorii Oldbojów (rocznik 1978 i starsi). W turnieju udział weźmie 6 drużyn. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do uczestnictwa w Memoriale!  

Poniżej do pobrania broszurka informacyjna o turnieju:

Podkategorie